Kurzusok

Tantárgy nevecsökkenő sorrend Kurzus kód Típus Oktató Órarendi információ
A web matematikája BMETE91AM49/T0 - 2018/19/2 Elmélet
Benczúr András ifj.
H 10:15-12:00 (H406)
Additív és kombinatorikus számelmélet BMETE91AM29/T0 - 2018/19/2 Elmélet
Algebrai számelmélet BMETE91MM07/T0 - 2018/19/2 Elmélet
Erdélyi Márton Kristóf
Sz 14:15-16:00 (H406)
Algoritmuselmélet programozási feladatok BMETE91AM47/T0 - 2018/19/2 Elmélet
Bevezetés az algebrába 1 BMETE91AM36/KV - 2018/19/2 Vizsgakurzus
Bevezetés az algebrába 1 BMETE91AM36/AV - 2018/19/2 Vizsgakurzus
Bevezetés az algebrába 2 BMETE91AM37/EN0 - 2018/19/2 Elmélet
H 12:15-14:00 (T606)
K 16:15-18:00 (T606)
Cs 10:15-12:00 (T606)
Bevezetés az algebrába 2 BMETE91AM37/S0 - 2018/19/2 Elmélet
H 14:15-16:00 (H406)
K 10:15-12:00 (H607)
Sz 08:15-10:00 (H607)
Bevezetés az algebrába 2 BMETE91AM37/T0 - 2018/19/2 Elmélet
H 14:15-16:00 (H405A)
K 10:15-12:00 (H607)
Sz 08:15-10:00 (H607)
Bevezetés az algebrába 2 BMETE91AM37/T1 - 2018/19/2 Gyakorlat
Cs 15:15-16:00 (H607)
Cs 14:15-15:00 (H607)
Csoportelméleti olvasószeminárium 2 BMETE919209/T0 - 2018/19/2 Elmélet
P 08:15-10:00 (H306)
Csoportok és gyűrűk BMETE91AM41/T0 - 2018/19/2 Elmélet
Sz 08:15-10:00 (T604)
P 10:15-12:00 (H405A)
Félcsoportelmélet BMETE915005/T0 - 2018/19/2 Elmélet
Cs 16:15-18:00 (T603)
Felsőbb matematika informatikusoknak - Alkalmazott algebra és matematikai logika BMETE90MX57/VV - 2018/19/2 Vizsgakurzus
Felsőbb matematika informatikusoknak - Sztochasztika BMETE90MX58/TV - 2018/19/2 Vizsgakurzus
Horváth Illés Antal
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/V2 - 2018/19/2 Gyakorlat
P 08:15-10:00 (E306cd)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/V3 - 2018/19/2 Gyakorlat
Erdélyi Márton Kristóf
P 08:15-10:00 (E306cd)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/EN0 - 2018/19/2 Elmélet
H 08:15-10:00 (QBF10)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/V4 - 2018/19/2 Gyakorlat
Erdélyi Márton Kristóf
P 08:15-10:00 (E406)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/EN1 - 2018/19/2 Gyakorlat
P 10:15-12:00 (QBF11)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/V5 - 2018/19/2 Gyakorlat
Erdélyi Márton Kristóf
P 14:15-16:00 (E306cd)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/V0 - 2018/19/2 Elmélet
K 10:15-12:00 (IB026)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/V6 - 2018/19/2 Gyakorlat
Erdélyi Márton Kristóf
P 14:15-16:00 (E306cd)
Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54/V1 - 2018/19/2 Gyakorlat
P 08:15-10:00 (E306ab)
Gödel tételkör, bizonyításelmélet BMETE915042/T0 - 2018/19/2 Elmélet
H 16:15-18:00 (T606)
Gyűrűk és csoportok reprezentációelmélete BMETE91MM04/T0 - 2018/19/2 Elmélet
Sz 12:15-14:00 (T604)
Gyűrűk és csoportok reprezentációelmélete BMETE91MM04/T1 - 2018/19/2 Gyakorlat
Cs 12:15-14:00 (T604)
Informatika 2 BMETE91AM43/T2 - 2018/19/2 Labor
Cs 10:15-12:00 (H601)
Informatika 2 BMETE91AM43/EN0 - 2018/19/2 Elmélet
Cs 09:15-10:00 (H601)
Informatika 2 BMETE91AM43/EN1 - 2018/19/2 Labor
Cs 12:15-14:00 (H601)

Oldalak