Kurzusok

Tantárgy neve Kurzus kódcsökkenő sorrend Típus Oktató Órarendi információ
Matematika A3k BMETE90AX53/K1 Gyakorlat
H 10:15-12:00 (J207)
Matematika A3k BMETE90AX53/K2 Gyakorlat
H 12:15-14:00 (J102)
Matematika A3k BMETE90AX53/K3 Gyakorlat
K 12:15-14:00 (J207)
Matematika A3k BMETE90AX53/K4 Gyakorlat
Cs 12:15-14:00 (J207)
Matematika A3k BMETE90AX53/KV Vizsgakurzus
Felsőbb matematika informatikusoknak - Alkalmazott algebra és matematikai logika BMETE90MX57/EN0 Elmélet
H 16:15-18:00 (E306cd)
Sz 08:15-10:00 (E405)
Felsőbb matematika informatikusoknak - Alkalmazott algebra és matematikai logika BMETE90MX57/V0 Elmélet
K 10:15-12:00 (E1C)
P 10:15-12:00 (E1C)
Felsőbb matematika informatikusoknak - Sztochasztika BMETE90MX58/V0 Elmélet
Horváth Illés Antal
P 10:15-12:00 (IB144)
Matematika M1 közlekedésmérnököknek BMETE90MX59/K0 Elmélet
K 14:15-16:00 (J202)
Matematika M1 közlekedésmérnököknek BMETE90MX59/K0-EN Elmélet
Sz 10:15-12:00 (J207)
Matematika M1 közlekedésmérnököknek BMETE90MX59/K1 Gyakorlat
Sz 14:15-16:00 (J210)
Matematika M1 közlekedésmérnököknek BMETE90MX59/K1-EN Gyakorlat
Sz 12:15-14:00 (J207)
Matematika M1 közlekedésmérnököknek BMETE90MX59/SH_ea Elmélet
Sz 10:15-12:00 (J207)
Matematika M1 közlekedésmérnököknek BMETE90MX59/SH_gyak Gyakorlat
Sz 12:15-14:00 (J207)
Matematika M1 logisztikai mérnököknek BMETE90MX60/K0 Elmélet
K 14:15-16:00 (J202)
Matematika M1 logisztikai mérnököknek BMETE90MX60/K1 Gyakorlat
Sz 14:15-16:00 (J210)
Matematika M1 logisztikai mérnököknek BMETE90MX60/SH_ea Elmélet
Sz 10:15-12:00 (J207)
Matematika M1 logisztikai mérnököknek BMETE90MX60/SH_gyak Gyakorlat
Sz 12:15-14:00 (J207)
Univerzális algebrák BMETE919048/T0 Vizsgakurzus
Moduláris reprezentációelmélet BMETE919712/T0 Elmélet
P 08:15-10:00 (H306)
A matematika alapjai BMETE91AM35/A0 Elmélet
K 12:15-14:00 (H406)
A matematika alapjai BMETE91AM35/S0 Elmélet
H 12:15-14:00 (H406)
Bevezetés az algebrába 1 BMETE91AM36/A0 Elmélet
K 10:15-12:00 (T604)
Sz 09:15-11:00 (T604)
Sz 12:15-14:00 (T604)
Bevezetés az algebrába 1 BMETE91AM36/T0 Elmélet
H 14:15-16:00 (H406)
Sz 08:15-10:00 (H607)
P 08:15-10:00 (H607)
Algebra 1 BMETE91AM38/A0 Elmélet
K 10:15-12:00 (T605)
Cs 11:15-12:00 (T605)
Algebra 1 BMETE91AM38/A1 Gyakorlat
Erdélyi Márton Kristóf
H 14:15-16:00 (T603)
Algebra 1 BMETE91AM38/T0 Elmélet
K 09:15-12:00 (H607)
Algebra 1 BMETE91AM38/T1 Gyakorlat
Sz 08:15-10:00 (T606)
Algebra 1 BMETE91AM38/TV Vizsgakurzus
Algebra 2 BMETE91AM39/A0 Elmélet
H 10:15-12:00 (T601/2)
Cs 14:15-16:00 (T605)

Oldalak