Kurzusok
Tantárgy neve | Kurzus kód | Típus | Oktató | Órarendi információ |
---|---|---|---|---|
Bevezetés az algebrába 1 | BMETE91AM36/AV - 2018/19/2 | Vizsgakurzus | ||
Bevezetés az algebrába 1 | BMETE91AM36/KV - 2018/19/2 | Vizsgakurzus | ||
Bevezetés az algebrába 2 | BMETE91AM37/EN0 - 2018/19/2 | Elmélet |
H 12:15-14:00 (T606)
K 16:15-18:00 (T606) Cs 10:15-12:00 (T606) |
|
Bevezetés az algebrába 2 | BMETE91AM37/S0 - 2018/19/2 | Elmélet |
H 14:15-16:00 (H406)
K 10:15-12:00 (H607) Sz 08:15-10:00 (H607) |
|
Bevezetés az algebrába 2 | BMETE91AM37/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
H 14:15-16:00 (H405A)
K 10:15-12:00 (H607) Sz 08:15-10:00 (H607) |
|
Bevezetés az algebrába 2 | BMETE91AM37/T1 - 2018/19/2 | Gyakorlat |
Cs 15:15-16:00 (H607)
Cs 14:15-15:00 (H607) |
|
Csoportok és gyűrűk | BMETE91AM41/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
Sz 08:15-10:00 (T604)
P 10:15-12:00 (H405A) |
|
Informatika 2 | BMETE91AM43/EN0 - 2018/19/2 | Elmélet |
Cs 09:15-10:00 (H601)
|
|
Informatika 2 | BMETE91AM43/EN1 - 2018/19/2 | Labor |
Cs 12:15-14:00 (H601)
|
|
Informatika 2 | BMETE91AM43/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
K 12:15-13:00 (H406)
|
|
Informatika 2 | BMETE91AM43/T1 - 2018/19/2 | Labor |
Sz 12:15-14:00 (H507)
|
|
Informatika 2 | BMETE91AM43/T2 - 2018/19/2 | Labor |
Cs 10:15-12:00 (H601)
|
|
Informatika 3 | BMETE91AM44/EN0 - 2018/19/2 | Elmélet |
K 12:15-14:00 (H405A)
|
|
Informatika 3 | BMETE91AM44/EN1 - 2018/19/2 | Labor |
Sz 10:15-12:00 (H507)
|
|
Informatika 3 | BMETE91AM44/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
K 08:15-10:00 (H405A)
|
|
Informatika 3 | BMETE91AM44/T1 - 2018/19/2 | Labor |
Cs 08:15-10:00 (H507)
|
|
Informatika 3 | BMETE91AM44/T2 - 2018/19/2 | Labor |
Cs 10:15-12:00 (H507)
|
|
Informatika 3 | BMETE91AM44/T3 - 2018/19/2 | Labor |
Cs 12:15-14:00 (H507)
|
|
Algoritmuselmélet programozási feladatok | BMETE91AM47/T0 - 2018/19/2 | Elmélet | ||
Programing tasks for the theory of algorithms | BMETE91AM47/TA - 2018/19/2 | Elmélet | ||
A web matematikája | BMETE91AM49/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
Benczúr András ifj.
|
H 10:15-12:00 (H406)
|
Nyelvi adatok feldolgozása | BMETE91AM51/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
H 14:15-16:00 (H601)
|
|
Reprezentációelmélet | BMETE91MM02/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
Ivanyos Gábor
Kutas Péter |
P 08:15-10:00 (T604)
|
Reprezentációelmélet | BMETE91MM02/T1 - 2018/19/2 | Gyakorlat |
Ivanyos Gábor
Kutas Péter |
P 10:15-12:00 (T603)
|
Gyűrűk és csoportok reprezentációelmélete | BMETE91MM04/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
Sz 12:15-14:00 (T604)
|
|
Gyűrűk és csoportok reprezentációelmélete | BMETE91MM04/T1 - 2018/19/2 | Gyakorlat |
Cs 12:15-14:00 (T604)
|
|
Algebrai számelmélet | BMETE91MM07/T0 - 2018/19/2 | Elmélet |
Erdélyi Márton Kristóf
|
Sz 14:15-16:00 (H406)
|